Tropikal Ahşap ve Orman ürünleri olarak teak ağacının uluslararasından büyük tedarikcileri  ile karşılıklı  ilişkilerini geliştirerek Türkiye ofisini  açmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler ve pazar stratejileri sunarak alım-satım süreçlerini rekabetçi, hızlı, kolay, güvenilir ve verimli hale getirip hizmet vererek, teak ağacında, en kaliteliyi en ucuza sunmak,  rekabetci fiyatlarla bu alanın borsası olmak en büyük hedefimizdir.
Tropikal ağaçların ithalatını yapan şirketimiz, ilk günkü heyecan ve dinamizmini muhafaza etmektedir.Misyonumuz kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri güveni ve memnuniyeti  sağlamaktır.

Sektörümüzdeki teak ürünleri ile ilgili gelişmeleri takip ediyor  ve bu gelişmelerin uygun olanlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

Taban, havuz kenarı, dış mekan,  sauna, balkon, teras, dış cephe döşemesi, tekne güvertesi, pergole, üretimini de bünyesine katarak alternatif profil modelleri ile iyi bir çözüm ortağı olmuştur.

Alman üretimi weinig ile teak keresteden  parke-lambri-sauna tahtası-deck ve türlü profil imalatı yapmaktayız. 4,5mm kalınlığa kadar ince papel kesmek içim Taiwan dan özel yatay testere ithal ederek her geçen gün makina parkurumuzu genişletmekteyiz.